Menu
Zapisz się
Zobacz, polub!

Kurs malarstwa
Digital Painting

Wstęp do concept art’u i trening nowych technik połączony z kursem rysunku na poziomie podstawowym w Gdyni.

Uczniowie najpierw muszą mieć podstawy z rysunku, aby produktywniej wykorzystać czas spędzony przy komputerze malując. Posiadając te podstawy, kurs digital paintingu jest dobrą inwestycją w rozwijanie swoich zainteresowań o nowe medium -tablet.

Edukreska jako jedyna w Polsce, szkoła rysunku zapewnia naukę na najlepszym sprzęcie Apple, Wacom oraz monitorach EIZO wraz z oprogramowaniem Adobe.

Celem kursu jest zaszczepienie “zajawki” i pokazanie możliwości jakie daje komputer i tablet graficzny.
Zapisz się

Uczymy

• Rysowanie martwej natury
• Rysowanie postaci
• Budowa przestrzeni
• Projektowanie
• Obsługa Photoshop
• Obsługa tabletu
• Speed painting
• Concept art

Zajęcia

4 zajęcia miesięcznie
3h czasu lekcyjnego
Edukreska zapewnia naukę malowania
na własnych sprzęcie
wraz z oprogramowaniem.

Miasta

300 zł Zapisz się
Gdynia

Koszt

300 zł Zapisz się
 %
Zdawalność egzaminów
Zużytych ołówków przez 4 lata
Wykonanych prac przez naszych uczniów

Materiał

Concept art! Dziś już większość wie, co to jest choćby dzięki Wiedźminowi CD Projektu. Na kursie pokażemy jak malować na tabletach i tworzyć z tego magiczne arty! Tematy spotkań digitalowych są podzielone, aby wykorzystać moc Photoshopa i wyobraźni uczestników. Uczymy w różnych technikach malować cyfrowo.

Nauka digital paintingu w Edukresce, wymaga podstaw rysowania, wcześniej zalecamy zapisać się i łączyć kurs rysunku podstawowyoraz digital painting.

Kurs przeznaczony dla ludzi z Trójmiasta chcących zrobić coś dla siebie, nauczyć się dodatkowych umiejętności do pracy albo zdobyć doświadczenie z innej branży.

Pracownia w Gdyni - 5 stanowisk do nauki digital paintingu. W programie wymagane są podstawy rysunku, na zajęciach będą omawiane takie tematy jak:

- nauka perspektywy
- nauka wykorzystania, zasad kompozycji
- walor
- kolor

Kadra rysunkowa

digita painting Mateusz Waliszewski
Organizuje wszystkie grupy i wprowadza je do podstaw rysunku, digitalu. Wykłada rysunek sztalugowy oraz kompozycje, której jest fanatykiem.
kurs rysunku intensywny Al Muse
Aktualnie studentka PJATK w Gdańsk, ukończyła rysunek i malarstwo na Akademi Sztuk Pięknych na Ukrainie. Anatomia i mechanika człowieka nie ma przed Al tajemnic. Digital painterka, władająca piórkiem Wacoma jak nikt inny. Prowadzi zajęcia w języku angielskim.
Sopot
Rumia
Reda