Geometria wykreślna w Gdańsku, korepetycje.

Magda Nowicka

TOP1 NA PG 2018

Dzięki Edukresce miałam możliwość poznać wielu wyjątkowych ludzi, na zajęciach mogłam poszerzać swoje horyzonty, ale co najważniejsze, dowiedziałam się, jak godnie winno się trzymać ołówek! Z jej pomocą zdałam egzaminy wstępne na Architekturę na PG z rezultatem, który przerósł moje własne oczekiwania. Polecam z całego serduszka!

Geometria wykreślna w Gdańsku, korki.

Jakub Haftka

TOP1 NA PG 2017

Miesiące spędzone w Edukresce wspominam z wielką sympatią. Do tej pory odwiedzam pracownię, gdy tylko mogę. Bo Edukreska to nie tylko szkoła rysunku z energicznym prowadzącym, cudną atmosferą, herbatą, śmiechem i realnie widocznym progresem (okupionym ciężką pracą z ołówkiem w ręku). To taka druga rodzina, z którą chce się spędzać czas!

Agnieszka Kowalik

TOP3 NA PG 2018

Edukreska to mili, doświadczeni ludzie, przyjemna atmosfera i świetne miejsce by podszkolić swoje umiejętności. Dzięki Kursowi Intensywnemu Edukreski, z poziomu podstawowego, w 8 miesięcy zdołałam przygotować się i zdać pozytywnie egzaminy wstępne na Architekturę, jednocześnie poznać ciekawe osoby i wzbudzić w sobie radość z rysowania. Polecam wszystkim, szczególnie tym, którzy stoją przed wyborem kierunku studiów.

Nasi uczniowie studiowali, studiują na tych uczelniach, na wydziałach architektury, grafiki, rzeźby, wnętrz czy wzornictwa. Pomagamy dostać się i przejść proces rekrutacji nawet na uczelnie w Polsce i za granicą.

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku.
Politechnika w Gdańsku.
Politechnika we Wrocławiu.
Politechnika w Poznaniu.
Architektura w Danii
Architektura w Londynie
Studia grafiki na PJATK.
Kurs rysunku podstawowy dla każdego

Korepetycje z kreski

Zajęcia indywidulane lub w grupach 3-6 osobowych w godzinach wieczornych lub weekendy dla każdego. Zajęcia grupowe oparte są na programie realizowanym na Politechnikę Gdańską.

Nauczymy Cię:
-rozwiązywania arkuszy ćwiczeniowych
-przygotowania do klauzur/kolokwiów
-przygotowania do egzaminu
Korepetycje prowadzone są dla studentów, którzy mają problem z kreską, tłumaczymy krok po kroku geometrię wykreślną w pracowni lub prywatnie.

Zapisz się

Co dajemy na geometrii wykreślnej w Gdańsku?

Lekcje z geometrii wykreślnej oparte są na programie realizowanym na Politechnice Gdańskiej. Będziemy wspólnie opracowywać arkusze ćwiczeniowe a także prowadzić zajecia przygotowawcze do klauzur, kolokwiów i egzaminów. Na zajęciach prywatnych istnieje także możliwość przerobienia materiału obowiązującego na Sopockiej Szkole Wyższej, a także (po wczesniejszym uzgodnieniu z prowadzącą) z innych kierunków niż architektura, na których także obowiazuje przedmiot "geometria wykreslna".

Oferujemy:
- kolorowe notatki
- pełne zrozumienie tematu
- dodatkowe zadania do ćwiczeń
- przygotowane przez nas tutoriale do pracy w domu
- ciągły kontakt z prowadzącą na zajęciach a także poza nimi
- miłą atmosferę na zajęciach

Kto prowadzi zajęcia?

 Barbara Chomicka

Studentka drugiego roku architektury, top 5 po gzaminach w 2016 na architekturę, uzyskała zwolnienie z obu egzaminów z geometrii na politechnice i ukończyła przedmiot z oceną 5, posiadająca piecioletnie doświadczen w udzielaniu korepetycji i pracy z ludzmi oraz roczne z geometrii wykreślnej. Zapewnia świeże podejście do tematu i miłą atmosferę na zajęciach.

Nauka rysunku od podstaw.
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zgadzam się. Zamknij.