Menu
Zapisz się
Zobacz, polub!

Kurs rysunku
Intensywny

Kurs rysunku głównie dla ludzi, którzy muszą w krótkim czasie przygotować się do egzaminów lub hobbystów, którzy chcą podciągnąć swoje umiejętności rysowania w Trójmieście (Gdańsku, Gdyni, Wejherowie, Słupsku i Elblągu). Uczniowie tego kursu mają wstęp wolny do naszych pracowni, cały czas!
Uczniowie mają więcej tematów do realizacji niż kurs podstawowy, w różnych technikach oraz wykłady wprowadzające oraz mogą przychodzić codziennie do pracowni rysunku. Do nauki rysunku w Gdańsku, Gdyni, Wejherowie, Słupsku i Elbągu przyjmowane są wszystkie osoby powyżej 15 roku życia.

Taka intensywna nauka rysowania jest genialna dla rozwijania "skilla" oraz otrzymywania maksymalnej ilości korekt lub wykonywania szczegółowego studium rysowania oka, twarzy, mięśni czyli całej anatomi ludzkiej.
Zapisz się

Uczymy

• Rysowanie martwej natury
• Rysowanie postaci
• Perspektywa
• Budowanie przestrzeni
• Projektowanie
• Klejenie makiet
• Różne techniki rysowania
• Historia sztuki i architektury
• Aksonometria
• Malarstwo
• Korekty online 24h/7

Zajęcia

40 razy nawet miesięcznie
3h czasu zegarowego
Wstęp wolny codziennie do pracowni rysunku.
Wszelkie materiały do nauki rysowania zapewnia Edukreska.

Miasta

400 zł Zapisz się
Gdynia Wejherowo

Koszt

400 zł Zapisz się
 %
Zdawalność egzaminów 2016, TOP1 2017 na PG.
Zużytych ołówków przez 4 lata
Wykonanych prac przez naszych uczniów

Materiał

Pamiętamy jak nas denerwowało, że nie potrafimy przedstawić naszego pomysłu, dokładnie jakim kreuje go nasza wyobraźnia. Każdy kto zaczyna rysować, staje przed tą ścianą. Zacząć trzeba od rysowania, od samego początku - podstaw rysunku i warsztatu. Specjalnie dla intensywnego kursu rysunku w Gdyni, Wejherowie otworzyliśmy pracownie. Nie ma darmowych godzin, nie ma ramówki - można chodzić nawet 11 razy tygodniowo, na 33h łącznie! Uwielbiamy kiedy pracownia tętni życiem, ludźmi i ołówkami. Tworzymy kreatywną przestrzeń ciągłego tworzenia Ładnych Rzeczy!

W pracowni wszystkie prace i wykłady są tak ułożone, by za każdym razem poruszać element podstaw rysunku, a następnie ćwiczyć omawiany temat na sztaludze, rysownicy lub stole.

Nauka w szkole rysunku Edukreska, jest podzielona na kurs podstawowy ( ok.2 lat )oraz intensywny ( ok. 1 rok ). Masz dwa semestry- pierwszy uczy elementarnych rzeczy z rysunku. Zaczynamy od rysowania martwej natury, wytłumaczenie perspektywy oraz światłocienia i techniki nakładania waloru.

Drugi semestr specjalizuje pod kątem studiów, egzaminów wstępnych. Jest bogaty w tematy projektowe, tłumaczące "workflow" pracy nad najlepszych rozwiązaniem kompozycji czy samego pomysłu.
Dodatkowo kurs rysunku intensywny - zawiera cały kurs podstawowy, ale obejmuje także wiele innych zagadnień jak aksonometria, historia architektury oraz tematy rysunkowe jak: dworce, pojazdy, architektura, projektowanie domów, tworzenie makiet, rysowanie tematów z wyobraźni.

Podczas kursu nauczysz się technik wizualizacji, rysowania w taki sposób, aby swobodnie i szybko zobrazować swoje pomysły lub zadany temat projektowy na papierze.

Każdy uczeń, kursu podstawowego czy intensywnego ma dostęp do Pana Mateusza online. 24h/7 możesz napisać do niego po korektę, pomoc w rysunku.

Kadra rysunkowa

kurs rysunku intensywny Mateusz Waliszewski
Samouk, studiował Architekturę i Urbanistykę w Gdańsku, uczy podstaw rysunku i motywuje wszystkich do pracy w domu. Wykłada kompozycję oraz anatomię.
kurs rysunku intensywny Oliwia Bednarek
Kocha perspektywę, której pilnuje na każdej pracy ucznia! Zajmuje się przygotowaniem grup do testu z predyspozycji do zawodu architekta w Gdańsku. Studiuje na Politechnice Gdańskiej.
kurs rysunku intensywny Dominika Karc
Studentka ASP w Gdańsku, na wydziale Rzeźby. Uczy rysunku sztalugowego oraz przygotowania na ASP. Wytłumaczy jak się tam dostać oraz jak wyglądają egzaminy.