Menu
Zapisz się
Zobacz, polub!

Kurs rysunku Podstawowy

Lekcje rysunku przeznaczone dla osób, które zaczynają rysować lub pragną zdawać egzaminy wstępne za ok. 2 lata, na architekturę, asp czy do szkół plastycznych. Do szkoły rysunku w Gdańsku, Gdyni i Wejherowie przyjmowane są wszystkie osoby powyżej 13 roku życia. Podczas kursu nauki rysunku, krok po kroku omawiane są wszystkie podstawy i techniki rysowania. Zagadnienia podane są w formie krótkich wykładów oraz ćwiczeń przy sztalugach z ołówkiem.
Szkoła rysunku przygotowuje do egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe w Trójmieście i Europie, USA.

To najlepszy kurs dla osób, które chciałyby się sprawdzić, zobaczyć jak właściwie wygląda rysowanie, malowanie w profesjonalnej pracowni. Nie wymagamy podpisywania umowy, chcemy, aby każdy uczeń rysował, bo to lubi, nie zaś zmuszony podpisem.
Zapisz się

Uczymy

• Rysunek martwej natury
• Rysowanie postaci
• Perspektywa
• Budowanie przestrzeni

Wszelkie materiały do nauki rysunku
zapewnia Edukreska.

Zajęcia

4 zajęcia miesięcznie
3h czasu lekcyjnego

Koszt

250 zł Zapisz się
 %
Zdawalność egzaminów 2016, TOP1 2017
Zmęczonych ołówków przez 4 lata
Wykonanych prac przez naszych uczniów

Materiał

Jak ze wszystkim, zaczynamy od podstaw, warsztatu rysunku. Świetny moment na sprawdzenie, jak rysować, ćwiczyć. Na zajęciach staramy się pokazać Tobie podejście oraz sposoby pracy z ołówkiem, a wszystko przy sztalugach, rysownicach w naszej pracowni.

Nauka w szkole rysunku Edukreska, jest podzielona na kurs podstawowy ( ok.2 lat )oraz intensywny ( ok. 1 roku ). Semestry różnią się ilością godzin spędzonych w pracowniach oraz tematyką.
Podstawowy kurs ma wszystko, co potrzeba, by rozpocząć świadome rysowanie: perspektywę, światło, kompozycję. Ćwiczymy to z Tobą w I sem, II sem przeznaczony jest na doskonalenie warsztatu oraz anatomie ludzką. Wszystkie prace i wykłady są tak ułożone, by za każdym razem poruszać element podstaw rysunku, a następnie ćwiczyć omawiany temat na sztaludze czy stole.

Kurs rysunku podstawowy - omawia techniki rysunku, co to jest kompozycja, jak jej używać, szukać, z czego zbudowana jest przestrzeń, jak ją dzielić. Walor - szczegółowo omawiany, perspektywa, światłocień. Anatomia człowieka dzielona jest na kilka tygodni ćwiczeń, zadań i wykładów - proporcje, bryły, układ kostny, mięśnie, mechanika postaci.

Kurs intensywny - zawiera cały kurs podstawowy, ale obejmuje dodatkowe zagadnienia oraz jest nakierowany już konkretnie na studia architektury, wzornictwa czy malarstwa.

Kadra rysunkowa

kurs rysunku gdynia Mateusz Waliszewski
Nauka rysowania krok po kroku, wprowadzenie do podstaw rysunku i sposobu nauki w domu także. Dostępny dla uczniów 24h/7 online. Wykłada kompozycje oraz rysunek sztalugowy w Edukresce.
kurs rysunku intensywny Oliwia Bednarek
Jak korzystać z perspektywy, wytłumaczy Pani Oliwia, studentka Architektury na PG. Prowadzi zajęcia z przygotowania na kierunek architektury i urbanistyki. Najlepiej uczy do egzaminów wstępnych i testu z predyspozycji do zawodu architekta.
kurs rysunku intensywny Dominika Karc
Podstawy rysunku, rzeźby, formy - jeśli ktoś idzie na ASP czy do liceum plastycznego, Pani Dominika najlepiej go do tego przygotuje.