Kursy rysunku w pracowni artystycznej.

O pracowni i rysowaniu

Jest nas kilkunastu i każdy z nas jest inny, dziwny na swój sposób i każdy z nas kocha sztukę, architekturę na swój sposób. Aktualny zespół ukształtował się 2 lata temu, gdzie każdy odpowiada za inny dział i kierunek nauki rysowania. Tworzą to osoby z architektury, ASP i PJATK, osoby pracujące jako architekci, rzeźbiarze, malarze, projektanci, concept artysci i fotografowie. Znajdziesz chyba cały zakres w nas, z branży kreatywnej - do pomocy i rozwoju.

Kurs rysunku i malarstwa prowadzimy aktualnie w kilku miastach: Gdańsku, Gdyni, Wejherowie, Słupsku i otwieramy pracownie we Wrocławiu, Elblągu, Toruniu i Bydgoszczy. Nie lubimy dojeżdzania, sami kiedyś dojeżdzaliśmy na swoje kursy rysunku po 2-3 godziny w jedną stronę. Teraz łatwiej nam dojechać do 10-20 osób, niż kazać wam tak daleko podróżować do szkoły rysunku.

Uczniom staramy się przekazywać nasz zapał i pasje, bo to gwarantuje motywacje do pracy. Lepsze wyniki nauki rysowania i wyniki na egzaminach. Nie ma zajęć z rysunku, byśmy nie mówili o rzeczach nas fascynujących, o nowinkach z branży czy o genialnych pracach znanych autorów. Pomaga to uczniom trochę złapać bakcyla, poznać świat sztuki i projektowania.

A wszystko przy litrach kawy, herbaty!

Zapisz się

Kurs rysunku Edukreska®- czy warto?

-Tworzymy i piszemy największy blog w Polsce o rysowania Kresl.

-2019 zdobyliśmy 1 miejsce na architekturze.

-2018 zdobyliśmy 1 i 3 miejsce na architekturze.

-2017 zdobyliśmy 1 miejsce na architekturze.

-2016 mieliśmy 100% zdawalności.

-Mamy pracownię komputerową w pełni wyposażoną.

-Wszystkie materiały do nauki dajemy w pracowni.

-Można wyrobić nawet 42 h w tygodniu.

-Przyjacielski klimat w pracowni pomaga brać na klatę korekty i ćwiczyć rysunek.

-Jesteśmy dostępni online do korekt.

-Tworzymy luźne spotkania rysunkowe Gumką&Ołówkiem.

-Zawsze dajemy indywidualne korekty.

-Wszystko co widzisz z nazwą Edukreską jest projektowane przez nas.

-Zawsze jest kawa i herbata, tylko z mlekiem bywa różnie...

manifest

Jako projektanci, architekci, artyści, ilustratorzy pragniemy otaczać się dobrze wykonanymi przedmiotami. Ładnymi rzeczami. Wszystko, co nas otacza powinno być dobrze zaprojektowane, ładne. Łączące formę i funkcję w sposób w piękny i proporcjonalny. W Edukresce staramy się przekazać wstęp do tego świata. Świata proporcji, ładu, kompozycji. Rysunek jest jedną z pierwszych czynności wyrażającą nas, łącznikiem między ideą, a materią. W tym z pozoru opresyjnym środowisku ścisłych, wręcz matematycznych, zasad, kreatywność i estetyka osiągają swoją pełnię.Przez ołówek, linię i kreskę pragniemy od podstaw uczyć, wpajać zasady, harmonię rysunku, tworzenia. Wyrażania nas samych.

Kursy rysunku i malarstwa.

Pracownie rysunku i malarstwa prowadzą

Mateusz, Oliwia, Dominika, Kamil, Karolina, Agata, Milena, Ania, Tomek, Basia, Ula i Julia.

Nauczyciel rysunku Mateusz Waliszewski
Mateusz Waliszewski

Zazwyczaj biega po pracowniach i zawsze coś robi, pachnie drewnem sztalug i w jego żyłach płynie już tylko kawa. Organizator każdej przestrzeni kreatywnej Edukreski, pracowni do nauki rysunku. Projektant graficzny, designer, concept artysta, fotograf i bloger od jakiegoś czasu. Prowadzi największego bloga w Polsce o rysunku Kresl.

Nauczyciel rysunku Oliwia Bednarek
Oliwia Bednarek

Jak wygląda prosta kreska? Oliwia ma najprostszą kreskę u nas! W jej żyłach płynie cement, wzrok widzi wszystko w kompozycyjnych barwach i proporcjach - urodzona Pani architekt! Laureatka konkursów architektonicznych.

Nauczyciel rysunku Daria
Daria Góźdź

Energiczna, utalentowana młoda malarka, która robi sporo rzeczy. Od malarstwa, wystawy, eventy po zdjęcia! Prowadzi grupy dla dorosłych i liceum z malarstwa tradycyjnego w akrylu.

Nauczyciel rysunku Agata Karolczuk
Agata Karolczuk

Pani architekt pełną parą! Pracoholik i niezwykle przemiła osoba, która zamęczy każdego gadaniem o architekturze i projektach. Skarbnica wiedzy o pracy jako architekt.

Milena Adamczyk
Milena Adamczyk

Wspólprowadzi grupy architektoniczne, na kursie rysunku w Gdyni. Studiuje architekturę na Politechnice Gdańskiej.

Julia Ponczek
Julia Ponczek

Pierwsza osoba w Edukresce®, która prowadzi grupy na wzornictwo. W pełni przygotuje na egzaminy wstępne na ASP z wzornictwa.

Karolina Urbaniak
Karolina Urbaniak

Bloguje razem z Mateuszem na Kresl, autorka sporej ilości artykułów i studentka ASP wydziału grafiki. Pomaga w Edukresce® prowadzi grupy przygotowujące na grafikę.

Nauczyciel rysunku Ula Całusińska
Ula Całusińska

Wspólprowadzi grupy rysunkowe na architekturę w Gdyni i Wejherowie. Jedna z najlepszych naszych uczennic, z którą mamy możliwość pracować.

Tomasz Chistowski
Tomasz Chistowski

Prowadzący zaawansowane grupy digital pintingu w Gdańsku i Gdyni. Jego portfolio można zobaczyć o tutaj

Barbara Chomicka
Barbara Chomicka

Geometria wykreślna - jeśli jej nie rozumiesz musisz poznać Basię. Prowadzi korepetycje z geometrii wykreślnej w Gdańsku. Zapisy i informacje o korkach z kreski zobaczysz o tutaj

Kurs rysunku i malarstwa
w Gdańsku, Gdyni, Wejherowie!

W Edukresce® obowiązują dwa typu kursu rysunku: podstawowy i intensywny. Po których można przejść dodatkowe kursy komputerowe i przyspieszone. Kursy różnią się ilością godzin i zrealizowanym materiałem, im więcej rysujesz, tym ładniej rysujesz.


Kurs na architekturę: pełne przygotowanie do egzaminów wstępnych na Politechniki z kierunkiem architektury. Mając 2 lata do egzaminów, wystarczy kurs rysunku podstawowy, a chcąc się lepiej przygotować, można rozważyć kurs intensywny, gdzie ilość godzin w pracowni jest nieograniczona.

Kurs na ASP: kurs rysunku i malarstwa z materiałami w cenie! Wszystkie rzeczy zapewnia pracownia, nie trzeba nic dokupować, nosić ze sobą. Kompleksowe zadania przygotowujące do egzaminów na grafikę, wzornictwo, wnętrza czy malarstwo!

Zobacz poniżej porównanie kursów.

1

1 miejsce po egzaminach na Politechnice Gdańskiej, drugi rok z rzędu zajęli uczniowie Edukreski.

6

W tylu krajach studiują uczniowie Edukreski.

13

Na tylu uczelniach studiują uczniowie Edukreski po kursie rysunku.

59

Godzinowy rekord siedzenia i rysowania w ciągu miesiąca przez ucznia

6

Zbite lampy przez przestawiane sztalugi w pracowni.

9

Par kapci mamy w pracowni dla maratończyków, siedzących po 10h w pracowni jednego dnia.

72

Plamy po kawie, herbacie zaliczyła nasza podłogda podczas rysowania.

oo

Nieskończona ilość kaw, herbat, soków wypita podczas rysowania setek prac!

128

Litrów akrylu wykorzystali nasi uczniowie, ucząc się malarstwa.

892

Rozdanych tub do noszenia rysunków i przechowywania ich.

1221

Kupionych i wykorzytanych ołówków w ostatnim roku.

7260

Wykorzystanych formatów B2 w ostatnim roku!!

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zgadzam się. Zamknij.