Kursy rysunku w pracowni artystycznej.

nieco o nas,
pracowni,
rysowaniu

Jest nas kilkoro i każdy z nas jest inny, dziwny na swój sposób i każdy z nas kocha sztukę, architekturę na swój sposób. Aktualny zespół ukształtował się 2 lata temu, gdzie każdy odpowiada za inny dział, kierunek nauki rysowania. Tworzą osoby z architektury, ASP i PJATK, osoby pracujące jako architekci, rzeźbiarze, malarze, projektanci, concept artysci i fotografowie. Znajdziesz chyba cały zakres w nas, z branży kreatywnej - do pomocy i rozwoju.

Zajęcia z rysunku prowadzimy aktualnie w kilku miastach: Gdańsku, Gdyni, Wejherowie, Słupsku i otwieramy pracownie we Wrocławiu, Elblągu, Toruniu i Bydgoszczy. Nie lubimy dojeżdzania, sami kiedyś dojeżdzaliśmy na swoje kursy rysunku po 2-3 godziny w jedną stronę. Teraz łatwiej nam dojechać do 10-20 osób, niż kazać wam tak daleko podróżować do szkoły rysunku.

Uczniom staramy się przekazywać nasz zapał i pasje, bo to gwarantuje motywacje do pracy. Lepsze wyniki nauki rysowania i wyniki na egzaminach. Nie ma zajęć z rysunku, byśmy nie mówili o rzeczach nas fascynujących, o nowinkach z branży czy o genialnych pracach znanych autorów. Pomaga to uczniom trochę złapać bakcyla, poznać świat sztuki i projektowania.

A wszystko przy litrach kawy, herbaty!

Zapisz się

Kurs rysunku - czy warto zapisać się do nas?

2018 zdobyliśmy 1 i 3 miejsce na architekturze.

2017 zdobyliśmy 1 miejsce na architekturze.

2016 mieliśmy 100% zdawalności.

Mamy pracownię komputerową w pełni wyposażoną.

Wszystkie materiały do nauki dajemy w pracowni.

Można wyrobić nawet 42 h w tygodniu.

Przyjacielski klimat w pracowni pomaga brać na klatę korekty i ćwiczyć rysunek.

Jesteśmy dostępni online do korekt.

Tworzymy luźne spotkania rysunkowe Gumką&Ołówkiem.

Zawsze dajemy indywidualne korekty.

Zawsze jest kawa i herbata, tylko z mlekiem bywa różnie!

manifest czym się kierujemy i jak żyjemy

Jako projektanci, architekci, artyści, ilustratorzy pragniemy otaczać się dobrze wykonanymi przedmiotami. Ładnymi rzeczami. Wszystko, co nas otacza powinno być dobrze zaprojektowane, ładne. Łączące formę i funkcję w sposób w piękny i proporcjonalny. W Edukresce staramy się przekazać wstęp do tego świata. Świata proporcji, ładu, kompozycji. Rysunek jest jedną z pierwszych czynności wyrażającą nas, łącznikiem między ideą, a materią. W tym z pozoru opresyjnym środowisku ścisłych, wręcz matematycznych, zasad, kreatywność i estetyka osiągają swoją pełnię.Przez ołówek, linię i kreskę pragniemy od podstaw uczyć, wpajać zasady, harmonię rysunku, tworzenia. Wyrażania nas samych.

Kursy rysunku i malarstwa.

Nasza ekipa

Mateusz, Oliwia, Dominika, Kamil

Nauczyciel rysunku Mateusz Waliszewski
Mateusz Waliszewski

Organizator całej zwariowanej przestrzeni kreatywnej i miejsca, pracowni do nauki rysunku. Projektant graficzny, designer, concept artysta, od 10 lat prowadzi firmy, zbiera doświadczenie we wszystkim co kreatywne.

Nauczyciel rysunku Oliwia Bednarek
Oliwia Bednarek

Jak wygląda prosta kreska? Oliwia ma najprostszą kreskę u nas! W jej żyłach płynie cement, wzrok widzi wszystko w kompozycyjnych barwach i proporcjach - urodzona Pani architekt! Laureatka konkursów architektonicznych.

Nauczyciel rysunku Dominika Karc
Dominika Karc

Widziałeś Edukreskę gdzieś na mieście? Wystawy? Gumką&Ołówkiem? Wycieczki na ASP? Za tym wszystkim stoi Dominika, rzeźbiarka i artystka, o przeogromnej energii do organizacji i życia. Ogarnia grupy ASP i malarstwo.

Nauczyciel rysunku Kamil Niewiński
Kamil Niewiński

Ten, który dostaje najwięcej czekoladek i ciastek od uczniów. Nie wiemy jak to robi! sic! Jest to przeogromnie miły malarz po ASP. Artysta, malarz z wyróżnieniami i wystawami na koncie.

Kurs rysunku dla każdego
Zobacz gdzie prowadzimy lekcje rysunku

W Edukresce mamy dwa typu lekcji rysunku: podstawowy i intensywny. Po których można przejść dodatkowe kursy komputerowe i przyspieszone. Kursy różnią się ilością godzin i zrealizowanym materiałem, im więcej rysujesz, tym ładniej rysujesz.
Zobacz poniżej porównanie kursów.

1

1 miejsce po egzaminach na Politechnice Gdańskiej, drugi rok z rzędu zajęli nasi uczniowie.

5

W tylu krajach studiują nasi uczniowie. Opisujemy jak się dostać na studia za granicą.

11

Na tylu uczelniach studiują uczniowie po naszym kursie.

10

Godzinowy rekord siedzenia i rysowania jednego dnia przez ucznia.

4

Zbite lampy przez przestawiane sztalugi w pracowni.

12

Par kapci mamy w pracowni dla maratończyków, siedzących po 10h w pracowni jednego dnia.

24

Plamy po kawie, herbacie zaliczyła nasza podłogda podczas rysowania.

oo

Nieskończona ilość kaw, herbat, soków wypita podczas rysowania setek prac!

36

Litrów akrylu wykorzystali nasi uczniowie, ucząc się malarstwa.

324

Rozdanych tub do noszenia rysunków i przechowywania ich.

452

Kupionych i wykorzytanych ołówków w ostatnim roku.

4320

Wykorzystanych formatów B2 w ostatnim roku!

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Ok, zgadzam się. Zamknij.