zamknij

Masz pytania? Zadzwoń, pomożemy! +48 531 506 400

wróć do artykułów

Indywidualne zajęcia z digital paintingu online.

Hej, nazywam się Anna Przybylska i po ukończeniu szkół artystycznych oraz pracy pod presją w zawodzie ilustratora, postanowiłam przekazać swoje doświadczenie dalej. Dzięki Edukresce zdobyłam doświadczenie w pracy z ludźmi w różnym wieku, właśnie w nauczaniu digital paintingu.

Moje prace możesz obejrzeć na artstation:

https://www.artstation.com/mikado22

albo w portfoli na linkedIn:

https://www.linkedin.com/in/anna-przybylska-622290201/

Ale dość już o mnie.

Indywidualne Zajęcia z Digital Paintingu: Jak się nie dać zjeść perfekcjonizmowi.

Zapraszam Cię na indywidualne zajęcia z digital paintingu, gdzie nie pójdziesz ścieżką doskonałości, ale wspólnie odkryjemy Twój niepowtarzalny świat sztuki. Nie chodzi o bycie perfekcyjnym, ale o rozwój na luzie i zrozumieniu swojej twórczości.

Twoje Indywidualne Doświadczenie Artystyczne

Na moich zajęciach skupiam się tylko na Tobie. Chcę zrozumieć Twoje zainteresowania, odkryć, co Cię inspiruje i jakie są Twoje marzenia artystyczne. Każdy ma do przejścia swoją drogę, a moim celem jest wspierać Cię w jej odkrywaniu na różne sposoby.

2. Elastyczność czasowa i dostępność przez Discorda

Zajęcia trwają od 2 do 3 godzin, a elastyczność terminów sprawia, że mogę dostosować się do Twojego harmonogramu. Komunikacja odbywa się poprzez platformę Discord, co pozwala na łatwą interakcję gdzie wspólnie eksperymentujemy, rozmawiamy o sztuce i uczymy się od siebie nawzajem.

Razem Odkrywamy Podstawy Digital Paintingu

Nie musisz znać się na wszystkim. Do mnie należy pokazanie Ci podstawy digital paintingu, ale też porozmawiamy o tym, co dla Ciebie jest najważniejsze i najciekawsze. Omówimy rzeczy takie jak konfiguracja tabletu dla optymalnej wygody, wybór programów graficznych oraz praktyczne wykorzystanie różnych pędzli i funkcji programów. Wykorzystamy też walor, kolory, kompozycje i tekstury tak, by oddać to, co najbardziej lubisz rysować. Nie zabraknie też martwych natur oraz szkiców z anatomii na rozgrzewkę, oraz designu postaci.

4. Luźny Grafik i Kontakt bez Barier

Terminy zajęć są elastyczne, co pozwala na łatwe dostosowanie się do Twojego planu dnia. Skontaktuj się ze mną poprzez telefon (888 050 689) lub e-mail (annaprzybylska@opoczta.pl),

kiedy masz czas, a wspólnie ustalimy, kiedy możemy się spotkać. Nie jestem mistrzem, ale moje doświadczenie w zawodzie pomoże nam razem odkryć coś nowego i ciekawego.

5. Cena, Bo Sztuka Nie Powinna Być Droga

Cena za godzinę to 70 zł. Jeśli chcesz pracować online, musisz mieć w domu swój sprzęt i program do rysowania. Nie musi być to drogi tablet za kilka tysięcy złotych. Może być nawet najzywklejszy Wacom Bamboo. Jeśli jednak chcesz dopiero zacząć i spróbować, możemy pracować razem u mnie w domu w Warszawie.

Zapraszam Cię na kreatywną podróż, gdzie nie ma miejsca na perfekcję, tylko na odkrywanie, eksperymentowanie i czerpanie radości z tworzenia. Skontaktuj się ze mną, a a pomogę Ci tworzyć Twoją własną sztukę, bez presji i z dużą dawką luzu. <3


Znajdź kurs dla siebie
Zacznij rysować
Kontakt
telefon: 531 506 400
E-mail: kontakt@edukreska.pl
Kursy malarstwa i rysunku Edukreska® Copyright 2024. All Rights Reserved.
Designed by: heksagraf and Patryk Hardziej