zamknij

Masz pytania? Zadzwoń, pomożemy! +48 531 506 400

ABONAMENT INTENSYWNY

Dowolne zajęcia do 3 razy w tygodniu.

W ramach tego kursu możesz chodzić na zajęcia do 3 razy w tygodniu. Możesz wybrać, czy będą to tylko zajęcia z rysunku, tylko z malarstwa, tylko z digitalu czy może mieszane. Niezależnie od Twojego wyboru, cena będzie zawsze taka sama.

Czego Cię nauczymy i czy potrzebny jest Ci intensywny kurs?

FAQ – kurs intensywny – BIAŁY

Czym różni się abonament podstawowy od intensywnego?

Abonamenty te różnią się tylko liczbą zajęć w tygodniu. Merytorycznie abonament podstawowy i intensywny oferują to samo. Oba obejmują bloki tematyczne: tygodniowe i miesięczne. Jednak zgodnie z maksymą - im więcej rysujesz, tym lepiej rysujesz. W ramach abonamentu podstawowego możesz uczestniczyć w jednych zajęciach w tygodniu, a za drobną dopłatą do kursu intensywnego możesz uczestniczyć w zajęciach trzy razy częściej.

W ramach abonamentu intensywnego masz możliwość dowolnego kompletowania trzech różnych zajęć w tygodniu, np.:

 • kurs na ASP x2, kurs grafiki x1,
 • kurs na architekturę x2, kurs na ASP x1.
 • kurs malarstwa x1, kurs ASP x1, kurs grafiki x1.

Dzięki temu idealnie przygotujesz się do takich egzaminów, na których zależy Ci najbardziej. Możesz także uczestniczyć w jednym rodzaju grupy trzy razy w tygodniu, co pozwoli Ci szybciej doskonalić swój warsztat w wybranej dziedzinie. W ramach abonamentu intensywnego dostępne są dla Ciebie wszystkie rodzaje zajęć (pamiętaj tylko, żeby w porę zarezerwować miejsce w grupie!).

W pracowni skupiamy się na zadaniach, a nie na oglądaniu seriali na Netflixie czy pogaduszkach! Pracownia jest miejscem dla uczniów i tworzenia, a abonament intensywny pozwala na pełne wykorzystanie jej potencjału.

Ile razy można uczestniczyć w zajęciach?

W ramach abonamentu intensywnego można uczestniczyć w trzech wybranych zajęciach w tygodniu. Duża liczba zajęć zawsze działa na korzyść rozwoju ucznia. Ponadto częstsza obecność w pracowni pozwala na lepsze poznanie innych uczestników kursu, co z kolei przekłada się na większą integrację grupy oraz na możliwość uzyskania większej ilości indywidualnych uwag od prowadzącego.

Warto jednak zaznaczyć, że abonament intensywny nie jest wymagany do zdania egzaminów. Niemniej jednak, większa liczba godzin spędzonych w pracowni zazwyczaj przekłada się na lepsze efekty w postaci poprawy umiejętności rysowania lub malowania. Dlatego też, jeśli ktoś chce osiągnąć wyższy poziom w swojej sztuce, intensywny abonament może okazać się bardzo pomocny.

Myślisz o studiach na ASP lub architekturze?

Jeśli chcesz skutecznie przygotować się do egzaminów z zakresu sztuki i designu, abonament intensywny będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W ramach abonamentu intensywnego będziesz miał dostęp do różnych bloków tematycznych, np.:

 • rysunek,
 • malarstwo,
 • projektowanie graficzne,
 • projektowanie architektoniczne,
 • wzornictwo,
 • historia sztuki,
 • tworzenie teczki,
 • przygotowanie do egzaminów,
 • rzeźba (w przypadku kursu dla liceum plastycznego).

Dzięki naszym zajęciom opanujesz nie tylko podstawy technik rysunkowych czy malarskich, ale także poznasz historię sztuki oraz nauki związane z projektowaniem i wzornictwem. Nasza oferta obejmuje kompleksowe przygotowanie do egzaminów na każdy kierunek.

Myślisz o studiowaniu grafiki na ASP?

Intensywny abonament jest niemalże obowiązkowy dla osób przygotowujących się do egzaminów na wydział grafiki na ASP. Jest to związane z dużą liczbą zdających, wysokim poziomem wymagań i koniecznością poświęcenia wielu godzin na przygotowanie teczki oraz na podniesienie już posiadanych umiejętności. Kandydatom na grafikę zdecydowanie zalecamy zatem uczęszczanie na zajęcia kilka razy w tygodniu.

Warto wiedzieć, że egzamin na kierunek graficzny składa się z rysunku, malarstwa, projektowania graficznego i teczki, a zatem wymaga minimum trzech zajęć w tygodniu. Intensywny abonament zapewnia większą ilość godzin warsztatowych, co przekłada się na lepsze przygotowanie do egzaminów oraz na podniesienie poziomu swoich umiejętności.

<< 1 >>


Warto wiedzieć

W Edukresce® wykupujesz abonament, który daje Ci dostęp do pracowni, trochę jak na siłowni.

Abonament podstawowy daje opcję chodzenia raz w tygodniu na wybraną grupę/zajęcia, a abonament intensywny do trzech razy w tygodniu. Sam możesz dopasować plan rysunku, malarstwa czy digital paintingu do swoich zajęć i wyboru studiów w jednej opłacie!

Odwiedź nasz blog kresl.pl

FAQ – kurs intensywny – WARTO WIEDZIEĆ

O kursie malarstwa i rysunku w Edukresce®

W kwestiach formalnych w naszej szkole rysunku i malarstwa stawiamy na prostotę i przejrzystość. Chcemy, aby proces zapisów, bliskość pracowni oraz cena zajęć były jak najbardziej zrozumiałe dla naszych uczniów.

W ramach wykupionego miesięcznego abonamentu uczniowie mogą wybierać zajęcia zgodnie ze swoimi zainteresowaniami lub poprosić nas o pomoc w doborze. Opłata jest stała i obejmuje określoną liczbę zajęć w tygodniu (niezależnie od tego, na jakie konkretnie zajęcia zdecyduje się dana osoba). Nie rozdzielamy kosztów na rysunek, malarstwo, historię sztuki, aksonometrię itd.

Materiał i teorię opieramy na naszym doświadczeniu oraz na tym, jak nasi uczniowie odbierają lekcje i egzaminy. Każdego roku walidujemy nasze metody i wyniki, aby stale się doskonalić. Praktykujemy kulturę feedbacku, co oznacza, że sami dostarczamy feedback naszym uczniom i oczekujemy go także od nich i ich rodziców, aby stale poprawiać jakość naszych zajęć. Nasi nauczyciele dojeżdżają do różnych miast, aby zapewnić spójny poziom nauczania niezależnie od pracowni Edukreski®, w której uczy się dana osoba.

Jak się zapisać?

Aby się zapisać, wypełnij nasz formularz, klikając w link, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin za pomocą wiadomości SMS lub e-maila. Wypełnienie formularza jest bezpłatne i niezobowiązujące, a pozwoli nam lepiej poznać Twoje potrzeby i dostosować nasze usługi do Twoich wymagań. Skutecznego zapisu dokonasz po tym, jak skontaktujemy się z Tobą (a jeżeli zdecydujesz się jednak nie zapisywać - nic nie stracisz, formularz nie zobowiązuje Cię do płatności lub wyboru kursu).

Czy trzeba podpisać umowę?

Nie, nie trzeba podpisywać umów, jednak na pierwszych zajęciach omówimy regulamin obowiązujący w naszej pracowni. Zostanie on również przesłany do Ciebie drogą mailową i jego zapisy będą obowiązywać Cię przez cały czas uczęszczania na zajęcia. Regulamin jest dostępny również na naszej stronie internetowej, gdzie możesz zapoznać się z nim przed rozpoczęciem zajęć. Zalecamy zapoznanie się z tymi zasadami, aby uniknąć nieporozumień i zapewnić bezpieczną i efektywną pracę w naszej pracowni.

Jak opłacić kurs?

Opłaty można dokonywać gotówką podczas zajęć do 10. dnia każdego miesiąca lub za pomocą przelewu na konto, które zostanie podane w mailu przesłanym po wypełnieniu formularza.

Jak wyglądają zajęcia?

Pierwszy kwadrans poświęcamy na przygotowanie się do zajęć, rozłożenie sprzętu oraz wydanie zadań do rozrysowania. Następnie, w zależności od typu zajęć, przeprowadzamy wykład teoretyczny lub tłumaczymy zadanie, omawiając, co należy zrobić oraz czego unikać. Po wytłumaczeniu ćwiczenia wszyscy uczniowie przystępują do pracy. Nauczyciel może sam rozpocząć realizację tematu lub pomagać uczniom.

Jeżeli w ramach abonamentu intensywnego będziesz na drugich lub trzecich zajęciach w tygodniu, nie będziesz wykonywać kilkukrotnie tego samego ćwiczenia - bez obaw. Od prowadzącego otrzymasz wtedy zadanie dodatkowe w podobnej tematyce lub będziesz ćwiczyć warsztat martwej natury lub postaci.

Podczas każdych zajęć nauczyciel udziela z reguły 6-7 korekt (porad, co poprawić). Mniejsza liczba korekt dopuszczalna jest w sytuacji, gdy rysunek jest bardziej skomplikowany, a pojedyncza korekta zajmuje więcej czasu. Niemniej jednak, niezależnie od ilości przewidzianych korekt, w każdym momencie uczeń może śmiało poprosić nauczyciela o pomoc, ponieważ rozwój uczniów to dla nas priorytet. Na koniec zajęć zbieramy wszystkie prace, aby wspólnie omówić ich poziom oraz przedstawić dobre praktyki.

Abonament intensywny pozwala na uzyskanie lepszej relacji z pracownią i nauczycielami, dlatego czasem zajęcia w ramach tego abonamentu będą polegały na wykańczaniu prac do teczki pod naszym okiem lub oddaniu szerszej korekty np. 30-60 min na osobę.

Co trzeba zabrać na kurs?

Dobry humor jest obowiązkowy! Co do pozostałych materiałów - większość z nich jest dostarczana na zajęciach. Jedynie grupy malujące tradycyjnymi technikami potrzebują podstawowych farb akrylowych i pędzli, które uczestnicy powinni przynieść ze sobą (można je także zakupić w naszej pracowni za około 20-30 zł). Pozostałe potrzebne na zajęciach artykuły znajdują się na miejscu.

Jak się wypisać z kursu?

Aby skutecznie wypisać się z kursu, należy napisać sms lub mail do nas z informacją o rezygnacji. Jest to zatem uproszczone do minimum. Jednakże warto pamiętać, że samo nieprzychodzenie na zajęcia nie jest równoznaczne z rezygnacją z kursu i opłaty będą naliczane.

Wypis należy zgłosić zawsze przed 10. dniem nowego miesiąca.

<< 1 >>


Zobacz prace przed i po kursie

"Świetny kurs dla osób myślących o studiach z egzaminami wstępnymi z rysunku lub wymagających portfolio. Sama Edukreska jest prowadzona przez pasjonatów, którzy są bardziej jak przyjaciele niż wykładowcy, co nie przeszkadza im komentować prac i pokazywać, nad czym jeszcze trzeba popracować. Ogromnym plusem jest elastyczność godzin. Sam wybierasz, kiedy możesz chodzić, nie jest ci to narzucane. Jako absolwentka polecam każdemu, kto chce zacząć rysować lub udoskonalić swój warsztat."
Ula Całusińska Studentka architektury na PG

Dobierz kurs wedle własnego czasu wolnego

Na kurs możesz się zapisać w jednej z naszych pracowni:
Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Bydgoszcz.

Wszystkie materiały zapewnia pracownia.
Dzieci

Kurs rysunku i malarstwa

270*
MC
 • Zajęcia raz w tygodniu po 1,5 lub 2 godziny
 • Grupy 7-10 oraz 11-14 lat i kurs do liceum plastycznego.
 • Zajęcia z rysunku, malarstwa, rzeźby lub digital paintingu.
 • * 270 w przypadku płatności terminowych, po 10 dniu miesiąca wynosi 300 pln.
Podstawowy

Kurs rysunku i malarstwa

370*
MC
 • Zajęcia raz w tygodniu po 3 godziny
 • Do wyboru zarówno zajęcia z rysunku, jak i z malarstwa, digitalu czy grafiki (możliwe mieszanie typów zajęć)
 • W cenie wykłady do matury z historii sztuki
 • * 370 w przypadku płatności terminowych, po 10 dniu miesiąca wynosi 400 pln.
INTENSYWNY

Kurs rysunku i malarstwa

470*
MC
 • Zajęcia do 3 razy w tygodniu po 3 godziny
 • Do wyboru zarówno zajęcia z rysunku, jak i z malarstwa, digitalu czy grafiki (możliwe mieszanie typów zajęć)
 • W cenie wykłady do matury z historii sztuki
 • * 470 w przypadku płatności terminowych, po 10 dniu miesiąca wynosi 500 pln.

Uczymy podstaw z rysunku i malarstwa, digital paintingu każdego: początkującego jak i zaawansowanego czy hobbystę.

Uzyskaj zniżkę 100 zł za pierwszy miesiąc! Jeżeli z Twojego polecania, Twój znajomy zapisze się na zajęcia, uzyskasz zniżkę za pierwszy miesiąc uczęszczania do naszej pracowni.

TOP2 NA ASP GDAŃSKIEJ 2023

100% osób zaliczyło rozmowę kwalifikacyjną na grafice.

Brawo dla Amelii Hinc!

50% wydziału architektury PG - 2023

93% zdawalności 2023

Gratulacje dla naszych 60 uczniów!

TOP1 NA POLITECHNICE GDAŃSKIEJ 2021

Trzeci raz w ciągu 5 lat, nasz uczeń zajął TOP1.

Brawo dla Niny Borkowskiej.

TOP1 na grafice w Poznaniu - 2023

Wydział grafiki. 55% zdawalności na wydział.

Brawo dla Amelii Hinc!

Baza wiedzy

Więcej znajdziesz na naszym blogu kresl.pl

Znajdź kurs dla siebie
Zacznij rysować
Kontakt
telefon: 531 506 400
E-mail: kontakt@edukreska.pl
Kursy malarstwa i rysunku Edukreska® Copyright 2024. All Rights Reserved.
Designed by: heksagraf and Patryk Hardziej